Poliaci uz našli liek (zvuk nutný)

isi

Prasačiny momentálne nie je možné zobraziť.
isi
Dobrý matroš majú tí Russi 🤦🏻♂
 
musimreagovat
musimreagovat | 24.7.2022 19:29

"Spojené štáty kúpili Aljašku od cárskeho Ruska 18. októbra 1867 za 7,2 miliónov vtedajších amerických dolárov, čo sa Američanom už dávno mnohonásobne vrátilo."

No nebol to pre Rusov najlepší obchod, ale už by sa s tým mohli zmieriť :)


Hovado
Hovado | 24.7.2022 20:22

Veď nech navrhnú sumu a skúsia sa dohodnút. Som zvedavý koľko to bude


vsetkovklude
vsetkovklude | 24.7.2022 20:39

Nič také, tí primitívni degeneráti ju mali na kožušiny, čo nakoniec viedlo ku krachu tohto trhu, keďže ju nevedeli spravovať, tak ju radšej predali


mahalebka
mahalebka | 24.7.2022 21:16

V rusku bolo a je na predaj vsetko


tmiro
tmiro | 25.7.2022 02:50

Onedlho predaju úbohé Buriatsko Číne. Úbohé preto, lebo tureckí azijcania Buriati sa po niekoľko storočnej kolonizácie dnes cítia byť rusmi ešte aj geneticky... Co by aj mohlo byt, keďže Rusi sú tiež azijcania. Majú hlavne tatrske gény trochu mongolskych. A tatari sú tiež tureckí národ.

A po Buriatoch predaju Kaliningrad. Ale Nemci ho nechcú naspäť, takže asi poľsku, Litve ho strelia.

Videl som v klipe Demobilizacia od Sektor Gaza takú zaujímavosť.
Také nápisy niekde na mure na stanici ake som aj ja mal kedysi že Zima 1999 tak tam že Vesna 1989 Baskiristan, Grozny, Kongsberg...

Zaujímavé že komsomolci to volali Koenigsberg a nie Kaliningrad


Lucy in boots

Watuki
Watuki | 25.7.2022 09:03

Rusi nič nebudú predávať. Rusko sa bude porcovať. Pekne na malé "parcely", aby sa toto nezopakovalo. A Tatarov Rusov zaženú v rámci výchovy do tajgy.


Lucy in boots
Lucy in boots | 28.7.2022 19:15

Jojojo, tu netreba ani konšpiráciu. Stačí, ak sa silovici prerátaju, čo sa kľudne môže stať. Ľudia nebudú mať čo do huby, čím zakúriť, základná infraštruktúra v pecku...no nehovor že toto bude v Európe a nie v Rusku. Bude ale v zaostalej zaprdenej krajine je všetko 10 krát horšie.


Lucy in boots
Lucy in boots | 29.7.2022 17:12

Ale áno, ty čo lizes Putinovi Zadok, ak budú situáciu debili silovici hrotit tak že sa mimo územia horných 10000 nebude dať žiť, zvyšné provincie pochopia že sa asi lepšie bude žiť bez Putina. My nebudeme mať dosť plynu, oni síce plyn v živote nemali, ale onedlho u nich nebude kto a za čo prevádzkovať cesty, transport, distribúciu, voda, elektrika, jedlo bude sen nedosiahnuteľný. Veľké zviera, musí veľa žrať. Už nedostalo poriadne nazrat mesiace.


Lucy in boots
Lucy in boots | 29.7.2022 22:31

No tak naša ekonomika rozhodne nie je extra naviazaná na Rusov. Lebo sú to vrtkavi nespoľahlivý kokoti, tak nám neostalo nič iné len sa orientovať na západ. 38 ročná žena hovorí, že za svojho života 3 krát zbankrotovala. Následky hospodárskej krizi boli extra tuhé v bývalom sovietskom zväze (nemyslím Pobaltie). Ak Sovieti niečo potrebovali, kúpili licenciu a spravili si sami. Čo spravili bolo sto rokov za opicami, ale aspoň niečo. Zato dnešní Rusi nerobia ani to. Čokoľvek potrebujú kupujú zo západu.aj technológie na hlavný importne artikly plyn, ropa, Rudy mali zo Západu, servisovane Západom. Takže plyno-ropo-nerastna veľmoc potrebovala vždy helpnut ináč by ťažila ručne lopatami. A to je iba jedno odvetvie priemyslu, v podstate všetko bolo pekné spravované a živené Západom. Ako je to s modernými technológiami? Spravia si teraz vlastné Sillicon Valley? Budú konkurovať gigantom zo Západu. Ale hovno. Všetko mali zo západu. Teraz sa na nich všetci vysrali. Onedlho im už ani nebude treba zapnúť neaktualizovany počítač. Prejdú na papier ak nie rovno na kamenné tabuľky. To Rusko visí Západe ako večne podvyživené, choré tela na kravskom cecku. Samozrejme že Putin nechcel škaredú veľkú vojnu. Chcel 3 dňový anslus, zdvihnuté obočie a tiché prehliadanie Západu, ktorý potrebuje ropu. Lenže sa kurva prerátal. Západu asi bude lepšie nechať takého parazita zdochnut a pozbierať zvyšky, než kŕmiť jeho choré ambície. Nedávam ruským fašistom ani rok.


 
Nie ste prihlásený, pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť!
( Prihlásenie | Registrácia )
 
 
loader