Poliaci uz našli liek (zvuk nutný)

isi

Prasačiny momentálne nie je možné zobraziť.
isi
Po poslednom vyhlasení Františka Zdroj: atwizter Visegrad24
 
ja-som ja
ja-som ja | 5.5.2022 21:38

Nie že by som bol veriaci, ale toto by sa skôr hodilo na Kirilla ako na Františka. Súčasný pápež má asi ku Kristovmu učeniu najbližšie.


dbrd
dbrd | 5.5.2022 22:07

Ale ked nevie, ci s invaziou suhlasi alebo nie, tak nech ide do prdele!


theory
theory | 5.5.2022 23:16

František nikdy nepovedal, že nevie, či s inváziou súhlasí, čo to je za blbosť?

Od začiatku ju označuje ako vojna a žiada Rusko, aby ju zastavilo, lebo trpia nevinní ľudia, ženy, deti... slúžil omšu s Ukrajinskou vlajkou...


Len tak
Len tak | 6.5.2022 03:13

Hm... Fero s inváziou nesúhlasí, ale tak akosi ľudsky ju chápe. Veď Američania vyštekávali Rusom predo dvermi, tak sa nemožno diviť, že cárovi praskli nervy. Netreba pozerať iba na obete, ale treba sa snažiť pochopiť aj hriešnikov. A o to práve ide Ferovi. O hriešnika, o jeho spásu. O hriešnika s veľkým H. Teda vlastne s veľkým Z. Ale vlastne je to jedno, veď vieš, ako to Fero myslí. Myslí to určite dobre, ináč by nebol pápežom, no nie? No áno!
Obetiam je hej, tie to už majú za sebou, ale hriešnik ešte stále trpí a je zranený. A cirkev predsa nerozlišuje, či je to hriešnik malý alebo veľký. Ale čím je hriešnik väčší, tým je väčšia nádej, že sa bude viac a lepšie kajať. Čo z obetí ? Tie sa už kajať nebudú, z nich už nie je žiadny osoh, ale zo živého, kajajúceho sa hriešnika môže niečo ešte kvapnúť pre katolícku cirkev. S veľkým C. A pre kresťanstvo ako také. A Fero vie, že lepšie by bolo, keby kvapkalo pre Vatikán ako pre Kyrilla.


vlt
vlt | 6.5.2022 09:14

Dva vyroky ktore ani niesu proruske a progresivne SME ich muselo svojsky interpretovat a vytrhnut z kontextu aby im to sedelo do pribehu.
Nechapem o co im islo. Papez mal X vyrokov ktore boli uplne jasne a tu sa pustili do uplne zbytocneho konfliktu ktore spustilo hnev davu rovnako ako to robil Blaha pri prezidentke alebo Taraba pri jej dcere. Nieje vam trapne ist na uroven Blahu a jeho skalnych fanusikov?

https://svet.sm...ska-hovori.html

V diskusii sa spustil taky hejt ze aj autorka sa zacala ospravedlnovat sposobom ako Taraba a Blaha.


isi
isi | 6.5.2022 09:58

Pápež František priamo neodsúdil agresiu .. iba toto poviem. Každý štát má právo na spravodlivú obranu a to čo sa deje na Ukrajine je obrana voči agresii.


dbrd
dbrd | 6.5.2022 13:41

A dodal nieco v zmysle, ze nie je spravne dodavat Ukrajine zbrane...


Michal
Michal | 6.5.2022 14:43

.. a tiež, že všetci máme podiel viny.


dbrd
dbrd | 6.5.2022 15:02

Ak ma modlenie fungovat, tak Rusi a dalsi Blahovia sa lepsie modlia za predlzovanie vojny ako zvysok sveta za ukoncenie vojny.


 
Nie ste prihlásený, pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť!
( Prihlásenie | Registrácia )
 
 
loader